Sveikas lankytojau, jūs galite prisijungti ar sukurti paskyrą.

Kodėl rinktis TABU.LT?


Sutaupysite pinigų. Mūsų siūlomos prekės yra įtin mažos kainos. Mūsų tikslas padėti Jums reikiamas prekes įsigyti už kuo mažesnę kainą. 

Sutaupysite laiko. Jums nereikia išeiti iš namų tam, kad galėtumėte apsipirkti. Išvengsite nereikalingų išlaidų. 

Įsigysite tokio tipo prekių, kurių nėra prekybos centruose. Unikalios prekės, kurių prekybos centrai negali pasiūlyti.

Prekės gausite į artimiausią paštą. Išvenkite eilių prekybos centruose ir prekes atsiimsite artimiausiame pašte.

Po pirmo apsipirkimo gausite 15% nuolaidą kitam apsipirkimui. Pranešimą su nuolaidos informaciją gausite kartu su informacija apie išsiųsta prekę. Kiekvienam klientui suteikiamas individualus nuolaidos kodas. 

Visos prekės pristatomos nemokamai. Skaitykite kiekvienos prekės aprašyma - galbūt Jums reikalingą prekę siunčiame nemokamai.

Prekes siunčiame tik rūpestingai jas supakavę. Mūsų prekės pakuojamos rūpestingai ir stilingai. Prekes gaunate kraft tipo krepšelyje su dailiu kaspinėliu. Renkamės tik pačios geriausios kokybės vokus, kurie sukurią malonų įspūdį vos tik gavus siuntinį, o tuo pačiu užtikrinama prėkės apsauga.

Patys išbandėme siūlomus makiažo šepetėlius. Prieš pateikiant šepetėlius į prekybą, juos išbandome su skirtingomis makiažo priemonėmis. Taip konsultacijos tampa profesionalesnės ir tikslesnės.

Atlikome bandymus su mūsų siūlomais aliejiniais kvepalais. Prieš išleidžiant aliejinius kvepalus į prekybą, atlikome savaitę trukusį prekės kokybės testą. Daugiau apie tai galite sužinoti mūsų rašomame TABU.lt blog'e. http://tabu.lt/?route=simple_blog/article

Galime nustebinti Jūsų mylimą žmogų. Viskas ką reikia padaryti, tai nurodyti mylimo žmogaus adresą į kurį pristatysime užsakytas prekes. Prekės yra supakuotos taip, kad nereikėtų rūpintis dėl jos dovaninės išvaizdos.

Nuoširdžiai įvertiname Jūsų poreikius ir pasiūlome geriausią variantą. Konsultacijas teikiame info@tabu.lt . Atsakome į kiekvieną rūpimą klausimą ir rekomenduojame tik pačią tinkamiausią prekę.

Greitas prekių išsiuntimas. Prekes dažniausiai išsiunčiame jau kitą, o kartais net tą pačią dieną.

Nesistengiame parduoti to, ko Jums nereikia. Mes neturime tikslo Jūsų pirkinių krepšį prigrūsti Jums nereikalingomis prekėmis. Atsižvelgiame į Jūsų poreikius ir siūlome tik tai, ko Jums ištiesų reikia.

Nevarginame žmonių reklamomis. Mūsų klientai dažnai sugrįžta ir dažnai mus rekomenduoja, kaip malonius, operatyvius pardavėjus, siūlančius kokybiškas prekes už prieinama kainą. Į nurodytus telefono numerius nesiunčiame reklamos, jie reikalingi tik skubiai informacijai apie siuntinį pateikti.

 

Atsimink : Tavo šypsena mums svarbiausia. 

Mylime ir rūpinamės savo klientais!

Su meile,

Tabu.lt