Sveikas lankytojau, jūs galite prisijungti ar sukurti paskyrą.

D.U.K


Kaip atsiskaityti banko pavedimu?

 

Užsakymo vykdymo metu "Apmokėjimo būdas" skiltyje pasirinkite mokėjimo būdą "Paprastas bano pavedimas", spauskite "Tęsti". Šiuo metu Jums pateikiama informacija apie gavėją ir banko sąskaitą į kurią turite pervesti nurodytą pinigų sumą. Tuomet patvirtinkite užsakymą (spauskite " Patvitinti"). Į Jūsų nurodytą e-paštą bus išsiųstas laiškas su UŽSAKYMO ID numeriu. Jį turite įvesti į banko pervedimo laukelį "Paskirtis". Taip pat jame bus nurodyti sąskaitos rekvizitai (pervesti pinigus reikia į nurodytą sąskaitą). Laiške pateikiama visa informacija apie Jūsų užsakymą.


 

Ką reiškia apmokėjimo būdas "Elektroninė bankininkystė"?

 

Bendradarbiaujame su PAYSERA, todėl saugų ir patogų atsiskaitymą garantuoja jų mokėjimų administravimo sistema. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą Jums reikės pasirinkti banką kuriame yra Jūsų sąskaita. Automatiškai bus suvesti atsiskaitymo už pirkinių krepšelį gavėjo duomenys. 

 


Ar galima grąžinti prekes?

 

Prekių grąžinimas galimas LR ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka.

 

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Klientas netinkamos kokybės prekes gali grąžinti per 14 darbo dienų nuo jų pristatymo. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2012 m. kovo mėn. 15 d. LR Ūkio Ministro įsakymu Nr. 4-243“.

Prekė negali būti devėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės.

Grąžinamos prekės turi būti su etiketėmis.

Privalote kreiptis e-paštu dėl prekės grąžinimo : info@tabu.lt

Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos.


 

Ar siunčiate prekes į užsienio valstybes?

 

Taip, siunčiame. Siuntimas į užsienio valstybę Jums kainuos 7.50 EUR. Prašytume susiekti el.paštu info@tabu.lt arba pasitikslinti dėl prekės pristatymo į užsien galimybės per gyvąjį pokalbį.


 

Per kiek laiko gausiu užsakytas prekes?

 

Visos prekės yra išsiunčiamos per 1-2d. (jei nenurodyta kitaip) nuo apmokėjimo gavimo dienos naudojantis LIETUVOS PAŠTO paslaugomis, LP EXPRESS terminalais bei LP EXPRESS kurjeriais.


 

Kiek kainuoja pristatymas?

 

Siuntimas per LIETUVOS PAŠTĄ į Lietuvos pašto skyrių - NEMOKAMAI*

*išskyrus "RANKINIAI LAIKRODŽIAI" bei "PAPUOŠALAI" kategorijų prekės

 

"RANKINIAI LAIKRODŽIAI" bei "PAPUOŠALAI" kategorijų prekių, kai užsakymo suma yra iki 60 eur - siuntimas per LP EXPRESS KURJERIŲ tarnybą - 3.50 EUR

"RANKINIAI LAIKRODŽIAI" bei "PAPUOŠALAI" kategorijų prekių, kai užsakymo suma yra daugiau nei 60 eur - siuntimas per LP EXPRESS KURJERIŲ tarnybą - NEMOKAMAS

 

Siuntimas per LIETUVOS PAŠTĄ į Užsienio šalis - 7.50 EUR*

*prieš užsakant prašome kreiptis el.paštu info@tabu.lt arba per gyvąjį pokalbį

 

Siuntimas per LP EXPRESS terminalus į Lietuvos miestu - 3 EUR

*išskyrus "RANKINIAI LAIKRODŽIAI" bei "PAPUOŠALAI" kategorijų prekės

 

 

Jei reikia pagalbos kreipkitės e-paštu : info@tabu.lt arba pasinaudokite gyvojo pokalbio galimybe.