Sveikas lankytojau, jūs galite prisijungti ar sukurti paskyrą.

Apie TABU.lt

 

TABU.LT - tai jauna, tačiau perspektyvi elektroninė parduotuvė, kurią renkasi žavesiu spindinčios moterys ir stilingi vyrai. Kiekvienas čia gali rasti sau tinkančią ir patinkančią kokybišką prekę. Pagrindinė mūsų siūloma prekė yra tiesiai iš Amerikos atkeliavę aukščiausios kokybės aliejiniai kvepalai - sukurti pagal ištirtus populiariausius, žinomiausius dizainerių kvapus. Siekiame tapti sėkingiausia, aukščiausios kokybės aliejinius kvepalus teikiančia elektronine parduotuve.

Mums svarbi Jūsų šypsena, todėl visas prekes siunčiame pasirūpinę jų išvaizda - pakuojame į gražų maišelį, kuris papuoštas dailiu kaspinėliu. Apsipirkti TABU.lt, tai tarsi kaskart padovanoti dovaną sau!

TABU.LT SVARBIAUSIA : 

Klientas - mums svarbus kiekvienas klientas, todėl kiekvienam klientui turi būti suteiktas profesionalus ir greitas aptarnavimas. Mums svarbūs Jūsų lūkesčiai, pastebėjimai ir atsiliepimai. Mes norime žinoti, kas Jus džiugina, o ko pasigendate apsilankę TABU.lt parduotuvėje. Mums svarbu, kad Jūs išsirinktumėte Jums tinkančią ir patinkančią prekę.

Prekių kokybė - siūlome tik geriausios kokybės prekes. Kiekvieną prekę išbandome patys tam, jog galėtume įsitikinti jų kokybe, parengti aiškius prekių aprašymus. Tai užtikrina informacijos tikslingumą, o konsultacijos tampa profesionalesnės ir kokybiškesnės. 

Profesionalumas - kiekvieno kliento klausimai turi būti atsakyti profesionaliai ir tikslingai. Siekiame ne tik užtikrinti prekių kokybę, bet ir profesionalų aptarnavimą. 

Su meile,

TABU.LT

MUS RASITE