Sveikas lankytojau, jūs galite prisijungti ar sukurti paskyrą.

Pagalba pirkėjui

 

Kaip pirkti?

Jei radote Jums patinkančias prekes, tačiau nežinote, kaip jas įsigyti, Jums padės šie paprasti keturi žingsniai :

1 žingsnis : Užveskite pelę ant patikusios prekės ir įsidėkite ją į Jūsų pirkinių krepšelį, spausdami mygtuką " Į krepšelį" ( tą daryti galite su keliomis prekėmis)

2 žingsnis : Norėdami įsigyti pasirinktas prekes, užveskite pelę ant prekės krepšelio esančio puslapio dešiniajame kampe ir spustelėkite. Atsivers Jūsų krepšelio turinys bei bendra prekių kaina. Jei esate patenkinti savo pasirinkimais, rinkitės "ATSISKAITYTI"

3 žingsnis : Atsiradusiame užsakymo lange pasirinkite vieną iš pirkėjo tipo - "Registruotis" arba "Svečio užsakymas". Šių tipų skirtumas tas, jog "Registruotas" vartotojas tampa nuolatiniu ir mums žinomu klientu, kuriuos galime nudžiuginti asmeniškais pasiūlymais, nes jam yra sugeneruojama paskyra ( tereikia susigalvoti slaptažodį). "Svečio užsakymo" tipui nėra sukuriama paskyra.

4 žingsnis : užpildykite visus reikiamus duomenis, pasirinkite Jums tinkančio ir patogiausio pristatymo bei apmokėjimo būda. Dar kartą įsitikinkite, jog viską suvedėte teisingai : adresą, pašto kodą, apmokėjimo bei siuntimo būdą. Tuomet, spauskite mygtuką "Užsakyti:

5 žingsnis : Pasitikrinkite elektroninio pašto dėžutę. Į jį turėjo ateiti laiškas su užsakymą patvirtinančiu dokumentu bei sąskaitos numeriu į kurį turi būti pervesta užsakymo sumą ( plačiau apie tai skaitykite : http://bit.ly/kaipatsiskaitytibankopavedimu ) 

6 žingsnis : Jei viską užpildėte teisingai ir apmokėjote už prekes - Jūsų užsakymas bus sėkmingai priimtas ir įgyvendintas.


Kaip išsisaugoti patinkančias prekes?

Norime atkreipti dėmesį, jog kiekvienas prisiregistravęs narys,savo paskyroje turi individualų "Norų sąrašą"į kurį gali susidėti visas patinkančias prekes! Toks būdas padės iš didelės gausos prekių išsirinkti labiausiai patinkančias prekes. Norint prekę įsydėti į "Norų sąrašą", užveskite pelę ant patinkančios prekės ir paspauskite "Į atmintinę". Jūsų "Norų sąrašas" yra puslapio viršutiniame dešiniajame kampe.


Daugiau informacijos D.U.K skiltyje.

Esant betkokiems apsipirkimo klausimams kreipkitės elektroniniu paštu : info@tabu.lt

 Sieksime palengvinti Jūsų apsipirkimą!

 

Šypsokitės, mylėkite ir būkite mylimi!

Pagarbiai,

TABU.lt komanda.